150 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Teslimat ve Kargo

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Cantakemerim.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz hemen gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden cantakemerim.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Tutanağı tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Cantakemerim.com'dan saat 16:00'a kadar yaptığınız alışverişler aynı gün Kargoya teslim edilir. UPS Kargo  teslimat süresi 1-3 gün arasında değişmektedir. Kargonuz yola çıktı bilisinden sonraki süreç için transit süreleri hakkında detaylı bilgiyi 0850 255 00 66 numaralı telefondan Ups kargonun  Müşteri Hizmetleri birimi ile görüşerek alabilirsiniz.

 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır