150 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

İade ve Değişim

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürün iadesini tarafımıza bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 

"Ürünün faturası olmadığı takdirde ürün değişimi ve iadesi bulunmamaktadır."

İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" kısmını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali  tüm aksesuarlarıyla birlikte,  çanta kemerlerinin ise kısaltma tokasının iç yüzünde bulunan etiketinin sökülmemiş bir şekilde kutusu koyarak UPS kargo  ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi cantakemerim anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz. 

UPS kargo dışında farklı bir kargo ile yaptığınız karşı ödemeli iadeler kabul edilmemektedir..

Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi, Hesap Sahibi Adı, Soyadı ve IBAN Numarası yazmayı unutmayınız.

Ürün iade bedeli , ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır.  "Kargo Bedeli & Kapıda Ödeme Hizmet Ücreti iade edilemez." E-posta ile ücret iadeniz yapıldı bilgisi verilecektir , sonraki süreci bankanız tarafından takip edebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır